444 04 05


Sayısız İhtiyaca Sayısız Çözüm

Bireysel ve kurumsal tüm taşıma ihtiyaclarında taşıma hassasiyetinize ve taşıdıklarınızın değerine göre farklı taşıma uzmanlığı sadece Hayrioğlu’nda.

 

Ev ve Ofis Taşıma

Taklit edilemez Hizmet Kalitesi ile Sektörün Lideri, 1953’den beri…
evden eve nakliyat, ofisten ofise nakliyatTaşınma kendi içerisinde aşamalara ayrılan bir süreçtir. Taşınma süreci içerisinde yer alan her bir aşamanın başarılı şekilde yönetilmesi için taşınma öncesinde iyi bir planlama yapılmış, olası sorunlara karşı önlem alınmış olması gerekmektedir. Planlamanın iyi bir şekilde yapılması, ardından başarılı şekilde uygulanması ise sadece ve sadece yeterli deneyim ile mümkündür. Hayrioğlu Nakliyat yarım asrı aşkın deneyimi ile evden eve nakliyat sektöründe öncü, Türkiye’nin en köklü nakliyat şirketlerinden biridir.Taşınma sürecinin birinci aşaması bizimle iletişime geçtiğiniz ilk anda başlar. Uzmanlarımız taşınacak eşyaların miktarını, cinsini vasfını; taşımasının yapılacağı ev veya ofisin konumu ve bina özelliklerini değerlendirmek üzere uygun bir tarih ve saat belirler. Uzmanlarımız daha sonra, mesafeyi ve sağlanacak hizmetin ayrıntılarını belirleyip diğer tüm detayları sizinle teyitleştikten sonra fiyatlandırmayı yapar. Taşımanın yapılacağı uygun tarih ve saati belirlenir.Kararlaştırılan taşıma gün ve saatinde kamyon ve ekibimiz taşıma için gereken tüm donanımla birlikte gelir ve eşyalarınızı özenle kamyona yükler. Dilerseniz ambalaj ekibimiz mobilya, sanat eseri, teknik ekipman, antika, piyano, kasa vb. eşyaların hazırlığını taşınmadan bir gün önce gerçekleştirir. Büyük eşyalar yeni ev veya ofisinizine istediğiniz şekilde ekibimiz tarafından yerleştirilir.

Özel Eşya Taşıma

Hayrioğlu Nakliyat size, her türden özel eşyanızı istediğiniz adrese güvenle ulaştırma imkânı sunuyor.
evden eve nakliyat, ofisten ofise nakliyat
  • Antika Eşya
  • Kasa
  • Bilgisayar Donanımı ve Sistemi
  • Tıbbi Ekipman
  • ATM
  • Banka Şubesi
  • Piyano

Uluslararası Taşımacılık

Dünyanın neresine taşındığınızın hiçbir önemi yok.
uluslararası nakliyatHayrioğlu Nakliyat, tüm uzmanlık ve tecrübesini uluslararası ev ve ofis taşımacılığı alanında da sürdürmektedir. Uluslararası taşımacılıkta, eşyalarınızın dayanıklı ve kaliteli materyal ile cinsine ve miktarına göre uygun biçimde paketlenmesi, konteynır içinde iyi konumlandırılması, gümrük giriş-çıkış noktalarında ilgili işlemlerin sorunsuzca halledilmesi esastır. Hayrioğlu Nakliyat sizi ve eşyalarınızı, taşıma süreci içerisinde ortaya çıkabilecek her türlü kötü sürprizden uzak tutma sözü vermektedir.

Gümrükleme Hizmetleri

Tüm gümrükleme işlemleri…
uluslararası nakliyatYurtdışına götüreceğiniz ya da yurtdışından getireceğiniz tüm eşyalarınızın gümrük işlemleri, gerekli belge ve izinler, tarafımızca ilgili giriş ve çıkış noktalarının gümrük mevzuatına uygun olarak sorunsuz şekilde yapılır.

Depolama Hizmetleri

Tadilatta yalnız değilsiniz…
depolama hizmetleriTadilat dönemlerinde, uzun süreli şehir dışı yolculuğuna çıktığınızda, evinizi kiraya vermek istediğinizde ya da benzer diğer sebeplerden ötürü mevcut eşyalarınızı güvenle emanet edebileceğiniz bir yer isteyebilirsiniz. Hayrioğlu Nakliyat Depolama Hizmeti, size eşyalarınızı uzun veya kısa süreliğine muhafaza etme imkânı sunmaktadır. Eşyalarınız tarafımızca ambalajlanır ve listelenir; istediğiniz zamanda tekrar size ulaştırılır.